Bulb R5W BA15s 12V 5W-92888
Description
BULB BAYONET CONNECTION 15S 12V 5W G18 CE approval
More Information
| Part number | BOL-92888 |
|---|---|
| EAN-13-code | 7421083681277 |
| OEM number (for reference) | 44698 |
| Lamp technology | Incandescent light bulb |
| Lamp socket | R5W |
| Socket type | BA15s |
| Wattage | 5W |
| Color of the glass | Transparent |
| Color of light | Standard |
| Quantity | 1 |
| Brand | Bollard |
| Voltage | 12V |
Reviews
Fits
Click below on your scooter model to find all compatible parts via our technical drawings.
- Beta Cyclo 50 2T 25km/h
- Beta Cyclo 50 2T 45km/h
- Beta Cyclo Delivery 50 2T 45km/h
- Generic Cracker 50 2T 25km/h
- Generic Cracker 50 2T 45km/h
- Gilera Runner 50 LC 2T 1998-2005
- Peugeot Ludix 50 2T 10 inch
- Peugeot Ludix One 50 2T
- Peugeot Ludix Pro 50 2T
- Peugeot Ludix Trend 50 2T 12 inch
- Peugeot Speedfight 2 50 AC 2T
- Peugeot Speedfight 2 50 LC 2T
- Piaggio Typhoon 50 2T 1998-2005
- Piaggio Zip 50 4T <-2018 Euro 2
- Yamaha Jog-R Lc 2-takt


