Bulb R5W BA15s 12V 5W red
Description
Show yourself well on the road with this Bulb R5W BA15s 12V 5W red. Trailing road users will then see you driving clearly and prevent accidents.
If your lighting stops working, there is a good chance that the light is broken. It is important to install the right lamp, take a good look at the wattage and voltage. You may need to see your scooter booklet for this. When you replace the lamp, the base plate or glass almost always shows what type it is.
More Information
| Part number | BSM-105362 |
|---|---|
| EAN-13-code | 8717688041721 |
| Lamp technology | Halogen |
| Lamp socket | R5W |
| Socket type | BA15s |
| Wattage | 5W |
| Color of the glass | Red |
| Color of light | Red |
| Quantity | 1 |
| Brand | Bosma |
| Voltage | 12V |



